KAYMAKAMIMIZ SAYIN ABDULLAH ÇİFTÇİ GEÇİCİ GÖREVİNİ YAPMAK ÜZERE DİYARBAKIR SUR'A UĞURLANDI.
 
         Kaymakamımız Sayın Abdullah Ciftci geçiçi görevini ifa etmek üzere Diyarbakır`ın Sur ilçesine sevenleri tarafından uğurlandı. Saat 11`de Çınarcık Hükümet Konağı önünde toplanan vatandaşlar Kaymakamımızı dualar ile geçici görevine uğurladı. 

        Katılanlar arasında Çınarcık İlçe Emniyet Müdürü Ragıp Tunç, Çınarcık İlçe Jandarma Komutanı Enis Kurt, Çınarcık Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan, Çınarcık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ramazan HAN, Kamu Kurum Müdürleri, Çınarcık Muhtarları, Siyasi Parti İlçe Başkanları ile Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş vardı.

        Kaymakamımız yaptığı konuşmasında "Söz konusu devletin ihtiyaç duyduğu bir görev ise gerisi teferruattır. 2 ay sonra tekrar görüşmek üzere gelen herkese teşekkür ederim." dedi ve "Dönüşte karşılama yapmayın" diyerek katılanların yüzünü gülümsetti. 

        Vatandaşların duaları ile "Kıymetlimiz" olarak tarif ettikleri Kaymakamımız Sayın Abdullah Çiftçi geçici görevini yerine getirmek üzere Diyarbakır`ın Sur İlçesine uğurlandı. 
 
 
 
 
 

ÇINARCIK KAYMAKAMLIĞI 

Belediye Sokak Hükümet Konağı Binası Telefon : 0 (226) 245 10 01 - 246 02 13
 Fax: 0 (226) 246 02 14 www.cinarcik.gov.tr - info@cinarcik.gov.tr